Zoznámte sa s video kamerou AVer CAM130 – ďalšou generáciou kamier pre video komunikáciu pre stredné a malé konferenčné miestnosti. Je kompatibilná so všetkými vašimi obľúbenými aplikáciami. Pripojenie na ľubovoľný počítač je pomocou jediného kábla USB.

Model video kamery AVer CAM130 používa snímač vysokej kvality Sony ™ a snímač s viacerými objektívmi, ktoré vám poskytnú najostrejšie video. Moderný procesor na spracovanie obrazu CAM130 umožňuje zobrazenie prirodzených a živých detailov aj pri náročných svetelných podmienkach a pri veľmi nízkej latencii.
Bez ohľadu na to, či máte nízke alebo jasné svetlo, prirodzené alebo žiarivkové, alebo máte viac typov osvetlenia, vyváženie bielej farby od CAM130 od spoločnosti AVer vám poskytne presnú farbu v plnom rozsahu. Kamera zaznamená až 120  stupňový obraz bez skreslenia. V prípade potreby má kamera možnosť 4 násobného priblíženia bez skreslenia.

Video konferenčný soundbar AVer VB342 Pro uľahčuje a zefektívňuje skupinové videohovory a poskytuje užívateľom výnimočnú kvalitu zvuku a videa. Je tiež vybavený najmodernejšími funkciami, ako sú SmartFrame, SmartSpeaker, True WDR a FOV 120 °, aby sa vylepšili Vaše konferenčné zážitky.
Funkcia SmartFrame automaticky zachytí všetkých účastníkov schôdzky, nastaví priblíženie kamery, posúvanie a zaostrenie tak, aby vyhovovalo všetkým na obrazovke a to všetko v priebehu niekoľkých sekúnd, bez reakcie kamery na nepodstatný pohyb.
Vysoko citlivá funkcia SmartSpeaker Tracking v reproduktoroch určí, kde sa nachádzate v miestnosti, čím sa zníži hluk a priblíži sa ľudský hlas. Rozsah snímača SmartSpeaker až do 6 metrov šetrí aj zbytočný čas presunutím reproduktorov bližšie k mikrofónu.
SoundBar VB342 Pro zachytáva miestnosť pomocou 120-FOV viacvrstvovej kamery, ktorá má motorizovanú 180 ° panorámu a 105 ° naklonenie pre široké zachytenie ako kedykoľvek predtým. Už sa nemusíte obávať, kde sa nachádza vaše miesto.

Video konferenčný systém AVer VC520 Pro2 je vybavený 12x optickým zoomom a prenosným mikrofónom, ktorý poskytuje realistický audiovizuálny zážitok. Vďaka kvalite HD 1080p, technológie Sony True WDR a správe cez IP je VC520 Pro2 profesionálny konferenčný systém pre stredne veľké miestnosti.
Dosah snímača mikrofónu je až 6 m. Dotykové ovládače uľahčujú nastavenie alebo stlmenie hlasitosti a potlačenie ozveny zaisťuje stály zvukový zážitok. Môžete tiež pripojiť ďalšie mikrofóny, vďaka ktorým získate veľmi jasný hlas až do 18 m.
Okamžité začatie stretnutí zvyšuje produktivitu. AVer VC520 Pro2 rozpoznáva tváre, aby zachytil každého na obrazovke za pár sekúnd a automaticky preformátuje obraz, kedykoľvek niekto vstúpi alebo vystúpi z miestnosti.
Funkcia udržania jasnosti v prostredí s vysokým kontrastom podsvietenia. Vstavaný snímač Sony VC520 Pro2 poskytuje skutočnú WDR až do 120 dB, ktorá riadi expozíciu a hodnoty svetla v pixeloch pri akomkoľvek osvetlení.