Inštalácia produktov je dôležitým prvkom správneho fungovania všetkých nami ponúkaných produktov. Či už sa jedná o interaktívnu, multimediálnu alebo odbornú učebňu, jazykové laboratórium alebo školiacu a prezentačnú miestnosť. Inštalácia môže byť realizovaná podľa Vašich požiadaviek, prípadne prispôsobená Vašim možnostiam.

Inštalácia do miestnosti a podpora na diaľku:

  1. Vyberte si technológiu z riešení, ktorá Vám vyhovuje najviac
  2. Poskytneme odbornú inštaláciu a zapojenie všetkých ponúkaných zariadení ale aj Vami vybraných doplnkových prezentačných zariadení alebo pomôcok.

Keď investujete do techniky, ktorá pomôže Vašim ľudom, aby boli produktívnejší, je podstatné, aby jej dôverovali a boli tým zaviazaní. A preto eTechnology vidí školenie ako podstatnú časť zmeny spôsobu Vašej práce. Môžeme tiež ponúknuť školenie ako súčasť dôkazu správnosti novej koncepcie, takže dostanete jasný obraz o tom, aký môže mať technika vybratá pre Vás dopad na Vaše podnikanie. Všetky školenia sú kompletne pripravené na mieru na Vaše podnikanie a Vaše priority.

  • Naučíme Vás zariadenie správne používať
  • Ukážeme Vám všetky jeho možnosti a prednosti
  • Zaškolíme aj správcu IT techniky v správe a administrácii
  • Naučíme Vás pracovať s prezentačnými doplnkami a pomocníkmi

Naše vlastné rozšírené záruky ako aj štandardná záruka poskytovaná výrobcom Vám dajú podporu a istotu po zakúpení techniky. eTechnology poskytuje technickú podporu priamo na mieste, ktorá zaručuje, že nemusíte posielať zariadenia na opravu. Odpoveď dostanete vždy do nasledujúceho dňa, takže si môžete by istí, že časové prestoje budú pre Vašu firmu veľmi malé.
Technická podpora je absolútne nutná v štádiu dokazovania správnosti novej koncepcie pri akomkoľvek projekte a technická podpora zaisťuje tiež, že všetka technika bude správne fungovaťť vo Vašom prostredí.  Realizácia podpory:
Emailom na  podpora@etechnology.sk,  Telefonicky na : 033 / 73 311 05, Internetom

 

Zabezpečujeme kompletný záručný aj po záručný servis pre u nás zakúpené produkty. Všetky produkty z nášho portfólia majú štandardnú 2 ročnú záruku, na niektoré vybrané produkty poskytujeme 3 a viac ročnú záruku. Pri zasielaní reklamácií musíte mať vyplnený náš reklamačný protokol. Sme plne k dispozícii našim partnerov a ich zákazníkov a veríme, že tento záväzok by nemal skončiť ako náhle došlo k predaju.
Máme zmluvy o servise produktov so všetkými našimi dodávateľmi, aby sme našim partnerom a zákazníkom zaručili pokojnú myseľ pri nákupe ľubovoľných produktov u nás. Ako partnerovi Vám dávame záruky s možnosťou ponúknuť Vašim zákazníkom istotu a zaručiť sa, že ak by sa vyskytol technický problém, je tu oficiálna technická podpora a servis k vyriešeniu tejto situácie. Sme tu, aby sme vám pomohli získať čo najviac z Vašich produktov , neváhajte nám zavolať pre všetky Vaše po potreby. Pri zasielaní reklamácií musíte mať vyplnený náš Elektronický servisný protokol.

Hands Controlling