05 feb

Zrušte konflikty pri rezervácií miestností

evoko1
…možno poznáte tieto nepríjemnosti. Dvojité rezervácie. Dve rôzne skupiny si nárokujú použitie jednej miestnosti v rovnakom čase.

Vyrušovanie počas jednania. Ľudia klopú na dvere a vypytujú sa “ako dlho to ešte potrvá?”. Nekonečné ťažkosti pri hľadaní voľnej miestnosti na dôležité jednanie. Miestnosti sú zarezervované, ale nevyužité.

Rezervačný systém garantuje, že rezervácia je zrozumiteľne jasná každému, priamo u dverí rokovacej miestnosti.


Používajte
Outlook tak ako obvykle, rezervačný systém sa postará o zvyšok

Pozvete partnerov na rokovanie a rezervujete miestnosť ako zvyčajne. Alebo rezervujete stretnutie a miestnosť priamo jednoduchým dotykom na obrazovke. Rezervácie cez rezervačný system a cez Outlook sú automaticky synchronizované.  Toto neznamená nejakú revolučnú zmenu, je to jednoducho – užitočné vylepšenie. Netreba sa školiť na ďalší zložitý software. Ak poznáš Outlook si v pohode.

 

Jednoduchá a rýchla inštalácia bez narušenia úrovne IT zabezpečeniaevoko3

 Netreba ďalší obslužný server alebo drahý software, čo znamená jednoduché začlenenie do IT siete bez nároku na zmenu bezpečnosti siete. Toto poteší aj IT správcu. Všetko je založené na Outlooku.

Jednoduchá inštalácia, jednoduché používanie

Každý je víťaz, či personál, IT administrátor, alebo managment spoločnosti. Všetci majú úžitok z výsledku – pohodlia a efektivita pri používaní prezentačných a rokovacích miestností.  Dotyk. Plánovanie. Stretnutie.

 

 

Zdielať článok