10 jan

Zachytávanie myšlienok

Buďte produktívnejší s Digitálnou Smart stenou. Zvýšte efektívnosť a interaktívnosť Vašich stretnutí pomocou streamovania vašich poznámok v reálnom čase. Kamkoľvek idete, bez ohľadu na to, čo napíšete, s akýmkoľvek zariadením, ktoré používate, vy a váš tím môžete ľahko spolupracovať. Pomocou Smartmarker technológie v spojení s internetom ako efektívny komunikačný nástroj pre užívateľov, čo zvyšuje spokojnosť, šetrí čas a peniaze pre Vašu organizáciu a ukáže, čo je maximálna efektivita. Zachytávať a zdieľať myšlienky priamo s Vašej steny priamo do Vášho telefónu, tabletu alebo notebooku.

Jednoducho umiestnite senzor na plochu, bezdrôtovo spárujte s Vašim zariadením a môžete zachytávať Vaše myšlienky na ploche až do 2,4m x 1,5m. Automaticky sa ukladá všetko čo napíšete a môžete streamovať vzdialeným účastníkom. Predstavte si skutočne flexibilné pracovné prostredie navrhnuté tak, aby pomohlo Vašim pracovným tímom spolupracovať a zdieľať myšlienky a informácie lepšie ako kedykoľvek predtým.
Streamujte jednej alebo sto osobám z Bratislavy do New Yorku a zdieľajte Vaše poznámky Vašim kolegom alebo partnerom a zvýšte tým  produktivitu. Buďte spontánny a kreatívny, zachyťte všetky Vaše skvelé nápady a myšlienky. Už žiadne robenie fotiek počas prezentácie. Pomocou správnej technológie na správnom mieste zmeníte pracovné návyky.

Zachyťte, editujte, synchronizujte, streamujte

Predstavte si, že by ste mohli Vaše poznámky a náčrtky z Vašej steny ukladať alebo streamovať v reálnom čase do Vášho telefónu, tabletu alebo PC. Vďaka tomu sa Vaše poznámky nezmažú, ale zostanú uložené v počítači, tablete, mobilnom telefóne alebo na cloudovom úložisku na internete a hocikedy si ich môžete znova pozrieť.  Ideálne pre Brainstormingy, porady, prezentácie, atď. kde zúčastnení majú všetky prezentované informácie priamo vo svojom tablete, notebooku alebo smartfóne.

Zdielať článok