Pomocou cloudového riešenia Span Workspace a  interaktívneho displeja alebo interaktívnej steny Nureva digitálne transformujete procesy vo firme pomocou svojich obľúbených nástrojov. Ešte k tomu aj zlepšíte vzdialenú spoluprácu s cloudovými funkciami, ktoré umožnia pracovať spolu ako keby ste boli v jednej miestnosti.
Vytvoríte tak kreatívne pracovné prostredie pre spoluprácu, zdielanie nápadov a riešení. Dotyková plocha s jedným systémom až do 2,30 x 1,20 m. Vytvorenie až do 9 m širokého (4 systémy nainštalované vedľa seba) virtuálne pracovné prostredie na stene alebo špeciálnom projekčnom povrchu pre dokonalú vizuálnu spoluprácu. Predstavte si veľkú dotykovú stenu, kde pracujete všetci spoločne – presne tak ako to vyhovuje Vášmu tímu, priestoru a procesom. Zlepšíte tiež vzdialenú spoluprácu s ostatnými členmi tímu pomocou cloudových funkcií, ktoré umožnia pracovať všetkým spolu tak ako keby ste boli v jednej miestnosti. Pomocou riešenia na digitálnu spoluprácu môžete:

Ovplyvňovanie odbornosti v celej firme

  • Umožňovať spoluprácu bez ohľadu na miesto
  • Vytvárať bohatšie zážitky, ktoré posilňujú vzájomné vzťahy a produktivitu
  • Pomocou interaktívnej techniky ponúknuť efektívnu prácu ktorá vzbudí dojem
  • Pomocou Span softvéru umožniť zdieľanie myšlienok a dokumentov a zabezpečiť spoluprácu v reálnom čase

Viac spolupráce mimo pracovného stola.  Span Workspace softvér v spolupráci s displejom je cloudové riešenie ktoré umožňuje kreatívnu digitálnu spoluprácu. Funkcie nadväzujú na používanie populárnych papierových štítkov na nástenkách alebo používanie papierových flipchartov.   Používatelia môžu interaktívne a digitálne on-site alebo vzdialene zdielať  kreatívne nápady. myšlienky alebo riešiť problémy. Vizualizácia informácii vo väčšom pracovnom priestore je intuitívny spôsob ako môžu ľudia pracovať spoločne a Span softvér prispôsobuje  tento osvedčený spôsob digitálnemu veku.
Pomocou Span Worspace digitálne transformujete procesy vo firme pomocou svojich obľúbených nástrojov. Ešte k tomu aj zlepšíte vzdialenú spoluprácu s cloudovými funkciami, ktoré umožnia pracovať spolu ako keby ste boli v jednej miestnosti.
Predstavte si veľkú dotykovú stenu kde pracujete všetci spoločne – presne tak ako to vyhovuje Vášmu tímu, priestoru a procesom. Začnite spolupracovať rýchlo a jednoducho pomocou Vám známych nástrojov a prejdite z papierovej formy do digitálnej.

„Prebuďte“ si steny presným multi dotykom, ktorý Vás nesklame. Interaktívne displeje používajú rovnakú pokrokovú technológiu, ktorá sa nachádza v najnovších smartphonoch, čím dáva tímom skúsenosti s dotykom, ktoré očakávajú. Span Workspace pracuje na ľubovoľnom zariadení (Notebook, tablet, smartfón, interaktívny displej, interaktívny projektor) a podporuje Chrome alebo Safari prehliadač.

Možnosti zobrazovacej technológie pre Span Workspace 

Jedna veľkosť nikdy nesedí všetkým – a so Span Workspace to ani tak nemusí byť. Vytvorte pracovný priestor pre spoluprácu prispôsobený potrebám Vášho tímu. Výber veľkostí displeja 65″, 75″ alebo 86″ alebo interaktívnej steny. Konfigurácia steny môže byť ako 2,30 m široká tak aj 18,29 m široká. Môže byť pozdĺž steny, byť umiestnená v rohu alebo inštalovaná okolo celej miestnosti pre fascinujúcu vizuálnu spoluprácu.

Ideálne pracovné prostredie

Každé ráno sa tím zhromažďuje okolo steny Nureva, vyrieši prekážky a zdieľa pokrok v pracovnom priestore pomocou Span Workspace. Audio systém Nureva HDL300 uľahčuje volanie vzdialeným členom tímu. V piatok tím presadí usporiadanie nábytku, pridá do priestorov interaktívny displej a vyzve zúčastnené strany, aby poskytli svoje spätnú väzbu v reálnom čase.

E-book Firemná produktivita zdarma

Stiahnite si praktický e-book nielen o interaktívnej spolupráci