15

Strávia Vaši ľudia veľa času cestovaním na pracovné schôdzky? Predstavte si, že by namiesto toho prišli schôdzky k nim a Vy by ste mohli kalkulovať efektívne a rozvinúť video a dátové konferencie.
Riešenia pre interaktívnu spoluprácu a komunikáciu toto umožňujú a dávajú pocit, že schôdzky na diaľku z viacerých miest sú prirodzené a bezproblémové, takže máte zážitok ako zo skutočnej schôdzky bez potreby priameho stretnutia.
Stačí jeden link a budete sa  môcť spojiť najmodernejším možným spôsobom či už so svojimi kolegami, klientmi, partnermi alebo zákazníkmi… Teraz !!
A to bez ohľadu aké zariadenie práve teraz máte po ruke. S Nureva Span pre spoluprácu je to vždy možné. Vaši ľudia môžu eliminovať neproduktívne schôd­zky, výrazne obmedziť čas na cestovanie, vylepšiť komunikáciu a ušetriť peniaze.
40% firiem uvádza, že šetrenie ná­kladov na cestovanie a hotely je ich najväčším hnacím motorom pre za­vedenie interaktívnej techniky.

Pomocou interaktívneho displeju  spolupracovať omnoho efektívnejšie a na akúkoľvek vzdialenosť, jednoducho zdieľať dokumenty a intuitívne praco­vať spolu na riešení problémov a vytváraní nových myšlienok.
A Vaše stretnutia a porady môžu byť bohatšie a efektívnejšie s technológiami, ktoré viac zaujmú a zlepšujú za­pamätávanie a umožňujú prístup Vašim ľuďom na školenie z akéhokoľvek miesta.
Zamestnávateľ, ktorý skutočne podporuje flexibilnú prácu je odmenený viac angažovanými a efektív­nejšie pracujúcimi ľuďmi – nespomínajúc nižšie cestovné náklady a menej miesta potrebného v kanceláriách. Vaši ľudia môžu pracovať z domu, z iného mesta, z iného kontinentu – takže sa znižu­je znečistenie ovzdušia a zároveň rastie spokojnosť Vašich ľudí.
Prieskumy firiem uvádzajú, že by ušetrili až do 40% cestovných ná­kladov a pridružených výdavkov, ak by zrušili jednu z troch tradičných porád.

E-book Firemná produktivita zdarma

Stiahnite si praktický e-book nielen o interaktívnej komunikácií