Využite inovácie vo Vašom podnikaní implementáciou humanoidných robotov, aby ste obohatili skúsenosti zákazníkov a transformovali rozhranie, ktoré používate na interakciu s nimi.
Prekvapenie hostí mimoriadnym uvítaním
Ponúknite svojim zákazníkom jedinečný zážitok pri vstupe do Vašej spoločnosti. Pepper ich víta, podporuje a usmerňuje podľa ich požiadaviek alebo túžob. Prostredníctvom CMS môžete vytvoriť detailný produkt ktorý chcete odprezentovať alebo popísať. Zadáte Pepperovi, aby povedal presne to, čo chcete aby povedal a vytvoríte tak bohatú prezentáciu – jednoducho  tak ako v PowerPointe.

Predstavte svojim zákazníkom svoje produkty a služby v novom svetle
Vyskúšajte zvedavosť  Vašich zákazníkov tým, že Pepper-a necháte  sprevádzať ich Vašimi produktami a službami. Pomocou interaktívnych animácií a ukážok Pepper bude baviť Vašich zákazníkov a informovať ich.

Zmeňte svoje zákaznícke skúsenosti s personalizovanými službami
Prostredníctvom spojenia so systémom CRM Vám Pepper umožní odporučiť produkty a navrhnúť služby založené na individuálnej histórii nákupov zákazníkov. Vďaka Vašim existujúcim informáciám o zákazníkoch a novým údajom zhromaždeným počas interakcie s Pepperom, ktorý zahŕňa komentáre a emócie, Vám Pepper umožní prispôsobiť si stratégiu a maximalizovať konverziu.
Podujatia
Počas vystúpenia môžete pridať obsah a obrázky v ľubovoľnom štádiu. Môžete si prispôsobiť reč a prezentáciu v reálnom čase alebo všetko pripraviť a nasadiť ak je to potrebné. V prípade akcií alebo veľtrhov je Pepper dokonalým zabávačom. Interaktívne hry, tance a animácie ktoré záujmu publikum všetkých vekových kategórií.

Humanoidný robot Pepper

E-book Firemná produktivita zdarma

Stiahnite si praktický e-book nielen o interaktívnej spolupráci