Predstavte si, že by ste mohli vymeniť Vaše tlačené plagáty a stojany vo firme za informačné panely, ktoré môžu byť neustále spravované centrálne Vašim tímom. Základným prvkom v každej sieti pre distribúciu multimediálneho obsahu je zariadenie schopné prehrať ho na pripojenej obrazovke. NovoDS dokáže nielen toto. Navyše obsah uchováva, aktualizuje podľa plánu, a prehráva podľa stanoveného plánu. Umožňuje nepretržitú a úspornú prevádzku bez potreby Vašej prítomnosti na mieste inštalácie. Všetko čo treba riadite na diaľku z pohodlia Vašej kancelárie.
Informačné elektronické panely sú efektívnym spôsobom pre podanie Vašich správ a informácií rýchlejšie, efektívnejšie a pohodlnejšie, ako pomocou ako pomocou klasických plagátov a násteniek.Použitím videa, animácií a textu vytvoríte aktuálny a pôsobivý obsah na pritiahnutie a udržanie pozornosti Vašich zákazníkov. Informačné elektronické panely marketingovým nástrojom na dosiahnutie ideálneho riešenie pre Vaše dynamické komunikačné potreby.

Cena produktu: od 440,-€ bez DPH

Mávate pravidelné mesačné predajné porady, ale s rozptýlenými zamest­nancami nie je ľahké čo najviac z nich zužitkovať. Ale predstavte si, že by bol spôsob, ako ich robíte v skutočnosti úplne odlišný… Predstavte si, že by ste mohli vidieť, ktoré kancelárie sú hneď k dispozícii alebo si priebežne zarezervovať prázdne kancelárie pomocou rezervač­ného systému Evoko. Mohlo by sa zlepšiť využitie kancelárií a dostať miesto, ktoré potrebujete vtedy, keď ho potrebujete.
Elegantné HW riešenie rezervácie rokovacích a školiacich miestností získalo množstvo ocenení za dizajn a získava čoraz väčšiu popularitu vďaka svojej jednoduchosti a pripojeniu na Microsoft Exchange Server alebo Office 365.

Evoko systém umožňuje kontrolovať stav a vykonávať rezerváciu priamo na dotykovej obrazovke, alebo si rezervujte  stretnutia rovnako ako ste vždy robili v aplikácii Microsoft Outlook. Červené alebo zelené osvetlenie obrazovky znamená, že môžete vidieť aj na diaľku obsadenosť jednotlivých miestností.
Evoko Liso má nový, štíhly dizajn. Jeho inštalácia je ľahká a zatraktívni každú Vašu zasadaciu miestnosť. Je to tak jednoduché a samozrejmé, že obsluhu zvládne každý aj bez predchádzajúceho tréningu. Všetky funkcie možno dosiahnuť len s niekoľkými jednoduchými dotykmi. Vaše ďalšie stretnutie začne dotykom prsta.

Cena produktu: 975,-€ bez DPH

Informačný systém NovoDS

Rezervačný systém Evoko Liso

E-book Firemná produktivita zdarma

Stiahnite si praktický e-book nielen o interaktívnej spolupráci