Predstavte si skutočne flexibilné pracovné prostredie s miestom pre formálne stretnutia, interaktívnymi plochami,  miestnosťami pre brainstormingové aktivity a s flexibilnými priestormi po celej budove s kanceláriami – navrhnuté tak, aby pomohlo Vašim pracovným tímom spolupracovať a zdieľať myšlienky a informácie lepšie ako kedykoľvek predtým.

Náklady na kancelárie tvoria podstatnú časť výdav­kov firmy. A spolu s rastom flexibilnej práce – rastie aj dôraz na to, aby firma získala čo najviac z kancelárií a flexibilných zamestnancov a zaistila, aby boli pre ňu čo najväč­ším prínosom.

Pripojením sa k Nureva Span z Vášho iPhonu, iPadu alebo Androidu môžete zvýšiť svoj zážitok v porovnaní so stolovým riešením videokonferencie.  Pripojte sa k akémukoľvek stretnutiu odkiaľkoľvek. Príjem videa, dokumentov alebo aplikácií v reálnom čase. Funguje cez akýkoľvek druh siete (3G, 4G alabo Wi-Fi) vo vynikajúcej kvalite. V spojení s bezdrôtovým audio systémom Minto obohatíte interakciu medzi zamestnancami a ľahšiu a rýchlejšiu komunikáciu.

Zachytávanie myšlienok

  • Pomocou eBeam Smarkertmarker technológie v spojení s internetom ako efektívny komunikačný nástroj pre užívateľov, čo zvyšuje spokojnosť, šetrí čas a peniaze pre Vašu organizáciu a ukáže, čo je maximálna efektivita
  • Zachytávať a zdieľať myšlienky z bielej tabule, flipchartu, alebo inej popisovateľnej plochy priamo do Vášho telefónu, tabletu alebo notebooku
  • O 20% nižšie cestovanie zamestnancov a  zvýšenie produktivity zamestnancov o 15%
ebsm_splitView_480x480

E-book Firemná produktivita zdarma

Stiahnite si praktický e-book nielen o interaktívnej spolupráci