Profesionálny audio-konferenčný bezdrôtový systém Evoko Minto založený na BT technológií. Minto hladko spolupracuje s Vaším mobilným telefónom, tabletom alebo notebookom. Pripája sa cez Bluetooth alebo USB kábel, čo trvá len niekoľko sekúnd. Modrá farba signalizuje pripojenie Bluetooth zariadenia Pri aktívnom hovore sa farba zmení na zelenú. Ak potrebujete hovor stlmiť stačí mávnuť rukou ponad Minto. Stlmíte mikrofóny, a zmení sa farba na červenú.
Evoko Minto je unikátny vo svojej schopnosti počuť to, čo je naozaj dôležité. V hlučnom prostredí a aj s ľuďmi hovoriacimi v rôznych vzdialenostiach, alebo pohybujúcimi sa vôkol. Štyri smerové mikrofóny sústreďujúce sa iba na zachytenie hlasu-hovoriacej osoby, odfiltrujú všetky rušivé elementy. Minto preto ľahko pokryje miestnosť pre 20 osôb.Keďže je napájané z batérie môže byť jedna jednotka použitá pre viac miestností. Stačí ho zobrať  a dať ho tam, kde máte pocit že ho potrebujete. Vďaka patentovanej technológii zvuku Vám prinesie vynikajúcu kvalitu zvuku vo všetkom od malej miestnosti až po zasadacie miestnosti alebo otvorené salóniky. Nemusíte sa obávať dostupnosti pevnej linky, sieťových káblov, rozširujúcich mikrofónov alebo komplikovaných inštalácií a konfigurácií.

Cena produktu: 580,-€ bez DPH

Audio systém Nureva HDL300 disponuje novou technológiou, ktorá konečne umožní každému počuť konferenčný hovor bez ohľadu na to, kde sedí alebo ako sa pohybuje na stretnutí. Vzdialení účastníci majú pocit, že sú s tímom priamo. Technológia Nureva ™ Microphone Mist ™ v systéme HDL300 vybaví miestnosť 8 192 virtuálnymi mikrofónmi a súčasne spracováva každý zdroj zvuku. Teraz možno počuť nápad odkiaľkoľvek – zo zadnej strane miestnosti, pred displejom alebo na druhej strane sveta.

Spolupracuje s Vašou aktuálnou videokonferenciou
Skype® for Business, Skype, Zoom, Cisco WebEx ™, GoToMeeting ™, StarLeaf, BlueJeans a ďalšie video konferencie sú podporované systémom. Je rozpoznaná ako štandardné USB audio zariadenie a nie je potrebné inštalovať ďalšie ovládače, takže je ihneď pripravený k používaniu.

Rýchla a bezproblémová inštalácia
Jednoducho nainštalujtesystém na stenu, pripojte Ethernetový (PoE) kábel do spojovacej jednotky a prepojte ju pomocou USB kábla s počítačom, kde je nainštalovaný softvér. A ste pripravení. Žiadny neporiadok na stole a žiadne drahé a komplikovaná inštalácia.

Automatická kalibrácia a aktualizácie
Kalibrácia ostatný audio systémov môže byť náročná a nákladná. Systém Nureva HDL300 sa kalibruje automaticky a prispôsobuje sa zmenám v prostredí. A softvér  audio systému sa automaticky aktualizuje, takže máte vždy najnovší softvér a firmvér.

Cena produktu: 2 599,-€ bez DPH

Evoko Minto

Nureva HDL300

E-book Firemná produktivita zdarma

Stiahnite si praktický e-book nielen o interaktívnej spolupráci