Audio systém Nureva HDL300 disponuje novou technológiou, ktorá konečne umožní každému počuť konferenčný hovor bez ohľadu na to, kde sedí alebo ako sa pohybuje na stretnutí. Vzdialení účastníci majú pocit, že sú s tímom priamo. Technológia Nureva ™ Microphone Mist ™ v systéme HDL300 vybaví miestnosť 8 192 virtuálnymi mikrofónmi a súčasne spracováva každý zdroj zvuku. Teraz možno počuť nápad odkiaľkoľvek – zo zadnej strane miestnosti, pred displejom alebo na druhej strane sveta.

Prirodzené audio zážitky
Pocítite, že ste v miestnosti so systémom, ktorý inteligentne rozlišuje a spracúva zvuk. Systém HDL300 dokáže rozpoznať rozdiel medzi viacerými rozprávajúcimi sa ľuďmi a  rozptyľuje zvuky pozadia. Počujete to, čo potrebujete počuť. Systém HDL300 používa pokročilý DSP, ktorý dokáže spracovať 15 000 MIPS. Reprodukuje audio zážitok v miestnosti bez deformácií a zvukových artefaktov.

Vynikajúci zážitok v miestnosti
Vďaka svojmu dizajnu s prihliadnutím na priestor, systém HDL300 nezaberá žiadny priestor na stole alebo inej pracovnej plochy. A s vysokokvalitnými reproduktormi, budete mať ostrý zvuk v miestnosti bez potreby iných audio zariadení.

Spolupracuje s Vašou aktuálnou videokonferenciou
Skype® for Business, Skype, Zoom, Cisco WebEx ™, GoToMeeting ™, StarLeaf, BlueJeans a ďalšie video konferencie sú podporované systémom. Je rozpoznaná ako štandardné USB audio zariadenie a nie je potrebné inštalovať ďalšie ovládače, takže je ihneď pripravený k používaniu.

Rýchla a bezproblémová inštalácia
Jednoducho nainštalujtesystém na stenu, pripojte Ethernetový (PoE) kábel do spojovacej jednotky a prepojte ju pomocou USB kábla s počítačom, kde je nainštalovaný softvér. A ste pripravení. Žiadny neporiadok na stole a žiadne drahé a komplikovaná inštalácia.

Automatická kalibrácia a aktualizácie
Kalibrácia ostatný audio systémov môže byť náročná a nákladná. Systém Nureva HDL300 sa kalibruje automaticky a prispôsobuje sa zmenám v prostredí. A softvér  audio systému sa automaticky aktualizuje, takže máte vždy najnovší softvér a firmvér.

Vyrieši ozvučenie v problémovej miestnosti
Sklenené steny, mobilný nábytok a vzduchotechnika to všetko vplýva na problémovú miestnosť. Vďaka 8192 virtuálnym mikrofónom a pokročilému spracovaniu, systém HDL300 rieši problémové miestnosti, pretože dá do popredia iba požadované zvuky a v pozadí necháva tie, ktoré nepotrebujete.

Nechcené zvuky môžu vážne ovplyvniť kvalitu konferenčného hovoru. Tradičné systémy používajú filtre „post-sound“, ktoré vyžadujú značné zdroje na potlačenie zvukov. Nové inteligentné zacielenie na zvuk (IST) v našej technológii Microphone Mist má „predzosilnený“ prístup. Pomocou adaptačných algoritmov IST predbežne identifikuje nežiaduce zvuky a potom ich jednoducho zastaví.

S pokročilou schopnosťou spracovania (15 000 MIPS pre systém HDL300, 25 000+ MIPS pre systém Dual HDL300) prináša technológia Microphone Mist perfektné zvukové výhody vrátane plne duplexného prenosu, nepretržitej autokalibrácie, akustického odstraňovania ozveny a zabudovaného zvukového maskovania a polohy. Navrhli sme však aj technológiu Microphone Mist, ktorá je vysoko inovatívna(adaptačné algoritmy učenia) a ktoré neustále posúvajú zvukovú scénu a Vaše audio konferenčné zážitky na vyššiu úroveň.

HDL300

Pre priestory do 9 m x 9 m. Systém HDL300 s 8 192 virtuálnymi mikrofónmi  poskytujú skutočné snímanie v plnej miestnosti pre prakticky akúkoľvek konfiguráciu miestnosti. Či už sedíte pri stole, máte stretnutie po stojačky alebo pracujete na displejoch, kvalitné ozvučenie máte pokryté.

Dual HDL300

Pre priestory 9 m x 15 m. Vďaka dvom mikrofónnym a reproduktorovým jednotkám ponúka systém Dual HDL300 až 16 384 virtuálnych mikrofónov pre skutočné snímanie v plnej miestnosti pre prakticky akúkoľvek konfiguráciu miestnosti. A stojí to zlomok ceny oproti tradičným audio systémom pre veľké priestory.

E-book Firemná produktivita zdarma

Stiahnite si praktický e-book nielen o interaktívnej spolupráci