15

Riešenia pre interaktívnu spoluprácu Avocor. Revolučná technológia InGlass™ výborná pre tímovú spoluprácu a vyznačujúca sa vysokou citlivosťou, presnosťou a inteligentným dotykom.
S funkcionalitou ako pri tablete ale s veľkosťou interaktívneho displeja. Kombinácia InGlass™ technológie a Windows 10 podporuje prácu s populárnymi Microsoft aplikáciami. Určené pre moderné pracovné prostredie umožňujúce efektívnu on-site alebo on-line vzdialenú interaktívnu spoluprácu a komunikáciu. Od malých zasadacích miestností až po väčšie konferenčné Avocor mení spôsob práce a inšpiruje k tímovej práci najnovšou technológiou pre spoluprácu. Stačí jeden link a budete sa  môcť spojiť najmodernejším možným spôsobom či už so svojimi kolegami, klientmi, partnermi alebo zákazníkmi… Teraz !!
Avocor Windows display (WCD)
je plne kompatibilný s Windows 10 a maximalizuje funkcionalitu Microsoft 365 pre zlepšenie tímovej spolupráce. WCD sa pripája k notebooku len jediným káblom – pre jednoduché a rýchle pripojenie bez zbytočného zdržiavania sa.

Pomocou interaktívneho displeju Avocor  spolupracovať omnoho efektívnejšie a na akúkoľvek vzdialenosť, jednoducho zdieľať dokumenty a intuitívne praco­vať spolu na riešení problémov a vytváraní nových myšlienok. Umožňuje používať interaktívny displej so všetkými Vašimi obľúbenými aplikáciami bez nutnosti zdĺhavého školenia.
A Vaše stretnutia a porady môžu byť bohatšie a efektívnejšie s technológiami, ktoré viac zaujmú a zlepšujú za­pamätávanie a umožňujú prístup Vašim ľuďom na školenie z akéhokoľvek miesta.
Zamestnávateľ, ktorý skutočne podporuje flexibilnú prácu je odmenený viac angažovanými a efektív­nejšie pracujúcimi ľuďmi – nespomínajúc nižšie cestovné náklady a menej miesta potrebného v kanceláriách. Vaši ľudia môžu pracovať z domu, z iného mesta, z iného kontinentu – takže sa znižu­je znečistenie ovzdušia a zároveň rastie spokojnosť Vašich ľudí.

Len jeden kábel pre pripojenie Windows zariadenia k displeju. Rýchlo a jednoducho môžete ovládať kameru a mikrofón, pripojiť internet a zabezpečiť aj nabíjanie pripojeného zariadenia.
Pripojte sa z ktoréhokoľvek miesta a spolupracujte kvalitne pomocou zabudovanej kamery a mikrofónov. Môžete použiť rôzne softvérové videokonferenčné riešenia dostupné na trhu.
Pomocou zabudovaných senzorov (Azure IoT Digital Twins) zistíte  pohyb a teplotu v miestnosti  a tým  máte  k dispozícií údaje pre ďalšie plánovanie v rámci miestnosti…
Avocor Windows displej sa má 4K rozlíšenie s inteligentným 20- dotykom (perom, prstom, dlaňou) pre presnú a rýchlu prácu. Kombinácia InGlass™ technológie a Windows 10 podporuje prácu  s populárnymi Microsoft aplikáciami. Určené pre moderné pracovné prostredie umožňujúce efektívnu on-site alebo on-line vzdialenú interaktívnu spoluprácu a komunikáciu.

Produktová brožúra Avocor WCD

E-book Firemná produktivita zdarma

Stiahnite si praktický e-book nielen o interaktívnej komunikácií