15

Riešenia pre interaktívnu spoluprácu Avocor. Revolučná technológia InGlass™ výborná pre tímovú spoluprácu a vyznačujúca sa vysokou citlivosťou, presnosťou a inteligentným dotykom.
S funkcionalitou ako pri tablete ale s veľkosťou interaktívneho displeja. Kombinácia InGlass™ technológie a Windows 10 podporuje prácu s populárnymi Microsoft aplikáciami. Určené pre moderné pracovné prostredie umožňujúce efektívnu on-site alebo on-line vzdialenú interaktívnu spoluprácu a komunikáciu. Od malých zasadacích miestností až po väčšie konferenčné Avocor mení spôsob práce a inšpiruje k tímovej práci najnovšou technológiou pre spoluprácu. Stačí jeden link a budete sa  môcť spojiť najmodernejším možným spôsobom či už so svojimi kolegami, klientmi, partnermi alebo zákazníkmi… Teraz !!
A to bez ohľadu aké zariadenie práve teraz máte po ruke. So softvérom Span pre spoluprácu je to vždy možné. Vaši ľudia môžu eliminovať neproduktívne schôd­zky, výrazne obmedziť čas na cestovanie, vylepšiť komunikáciu a ušetriť peniaze.

Cena produktu: od 1 767,-€ bez DPH

Pomocou interaktívneho displeju Avocor  spolupracovať omnoho efektívnejšie a na akúkoľvek vzdialenosť, jednoducho zdieľať dokumenty a intuitívne praco­vať spolu na riešení problémov a vytváraní nových myšlienok. Interaktívne displeje Avocor™ 4K majú zabudovaný Intel quad procesor spolu s pred inštalovaným OS Windows 10. To umožňuje používať interaktívny displej so všetkými Vašimi obľúbenými aplikáciami bez nutnosti zdĺhavého školenia.
A Vaše stretnutia a porady môžu byť bohatšie a efektívnejšie s technológiami, ktoré viac zaujmú a zlepšujú za­pamätávanie a umožňujú prístup Vašim ľuďom na školenie z akéhokoľvek miesta.
Zamestnávateľ, ktorý skutočne podporuje flexibilnú prácu je odmenený viac angažovanými a efektív­nejšie pracujúcimi ľuďmi – nespomínajúc nižšie cestovné náklady a menej miesta potrebného v kanceláriách. Vaši ľudia môžu pracovať z domu, z iného mesta, z iného kontinentu – takže sa znižu­je znečistenie ovzdušia a zároveň rastie spokojnosť Vašich ľudí.

Interaktívny displej Avocor

E-book Firemná produktivita zdarma

Stiahnite si praktický e-book nielen o interaktívnej komunikácií