15

Interaktívne displeje – riešenia pre interaktívnu spoluprácu. Technológia výborná pre tímovú spoluprácu a vyznačujúca sa vysokou citlivosťou, presnosťou a inteligentným dotykom.
S funkcionalitou ako pri tablete ale s veľkosťou interaktívneho displeja. Kombinácia dotykovej technológie a Windows 10 podporuje prácu s populárnymi Microsoft aplikáciami. Určené pre moderné pracovné prostredie umožňujúce efektívnu on-site alebo on-line vzdialenú interaktívnu spoluprácu a komunikáciu. Od malých zasadacích miestností až po väčšie konferenčné, interaktívny monitor mení spôsob práce a inšpiruje k tímovej práci najnovšou technológiou pre spoluprácu. Stačí jeden link a budete sa  môcť spojiť najmodernejším možným spôsobom či už so svojimi kolegami, klientmi, partnermi alebo zákazníkmi… Teraz !!
Používatelia môžu interaktívne a digitálne on-site alebo vzdialene zdielať kreatívne nápady, myšlienky alebo riešiť problémy. Intuitívny spôsob ako môžte pracovať spoločne a Span Workspace softvér prispôsobuje tento osvedčený spôsob digitálnemu veku.

Pomocou interaktívneho displeju môžete  spolupracovať omnoho efektívnejšie a na akúkoľvek vzdialenosť, jednoducho zdieľať dokumenty a intuitívne praco­vať spolu na riešení problémov a vytváraní nových myšlienok. Umožňuje používať interaktívny displej so všetkými Vašimi obľúbenými aplikáciami bez nutnosti zdĺhavého školenia.
A Vaše stretnutia a porady môžu byť bohatšie a efektívnejšie s technológiami, ktoré viac zaujmú a zlepšujú za­pamätávanie a umožňujú prístup Vašim ľuďom na školenie z akéhokoľvek miesta.
Zamestnávateľ, ktorý skutočne podporuje flexibilnú prácu je odmenený viac angažovanými a efektív­nejšie pracujúcimi ľuďmi – nespomínajúc nižšie cestovné náklady a menej miesta potrebného v kanceláriách. Vaši ľudia môžu pracovať z domu, z iného mesta, z iného kontinentu – takže sa znižu­je znečistenie ovzdušia a zároveň rastie spokojnosť Vašich ľudí.

Pripojte sa z ktoréhokoľvek miesta a spolupracujte kvalitne.Môžete použiť rôzne softvérové videokonferenčné riešenia dostupné na trhu.
Zabudovaný Novo bezdrôtový systém pre bezdrôtovú prezentáciu a informačný systém NovoDS. Do displeja je možné dokúpiť zabudovaný počítač (i5  procesor), ktorý vytvorí z displeja vynikajúcu univerzálnu platformu. Po registrácií 5 ročná záruka na displej.Kombináciaa Windows 10 podporuje prácu  s populárnymi Microsoft aplikáciami. Určené pre moderné pracovné prostredie umožňujúce efektívnu on-site alebo on-line vzdialenú interaktívnu spoluprácu a komunikáciu. Zúčastniť sa stretnutí a prispievať nápadmi od svojho pracovného stola alebo z ľubovoľného miesta. Cloudové riešenie Span Workspace je presne tam kde ho práve potrebujete. Môžete tiež pozvať ďalších účastníkov aby s Vami spolupracovali, čo im plne umožní zúčastniť sa kreatívnych a inšpirujúcich stretnutiach.

E-book Firemná produktivita zdarma

Stiahnite si praktický e-book nielen o interaktívnej komunikácií