Pomocou interaktívnej steny Nureva digitálne transformujete procesy vo firme pomocou svojich obľúbených nástrojov. Ešte k tomu aj zlepšíte vzdialenú spoluprácu s cloudovými funkciami, ktoré umožnia pracovať spolu ako keby ste boli v jednej miestnosti.
Vytvoríte tak kreatívne pracovné prostredie pre spoluprácu, zdielanie nápadov a riešení. Dotyková plocha s jedným systémom až do 2,30 x 1,20 m. Vytvorenie až do 9 m širokého (4 systémy nainštalované vedľa seba) virtuálne pracovné prostredie na stene alebo špeciálnom projekčnom povrchu pre dokonalú vizuálnu spoluprácu. Predstavte si veľkú dotykovú stenu, kde pracujete všetci spoločne – presne tak ako to vyhovuje Vášmu tímu, priestoru a procesom. Zlepšíte tiež vzdialenú spoluprácu s ostatnými členmi tímu pomocou cloudových funkcií, ktoré umožnia pracovať všetkým spolu tak ako keby ste boli v jednej miestnosti. Pomocou riešenia na digitálnu spoluprácu môžete:

Ovplyvňovanie odbornosti v celej firme

  • Umožňovať spoluprácu bez ohľadu na miesto
  • Vytvárať bohatšie zážitky, ktoré posilňujú vzájomné vzťahy a produktivitu
  • Pomocou interaktívnej techniky ponúknuť efektívnu prácu ktorá vzbudí dojem
  • Pomocou Span softvéru umožniť zdieľanie myšlienok a dokumentov a zabezpečiť spoluprácu v reálnom čase

Cena riešenia: od 6 900,-€ bez DPH

Viac spolupráce mimo pracovného stola.  Span softvér ktorý je súčasťou systému je cloudové riešenie ktoré umožňuje kreatívnu digitálnu spoluprácu. Funkcie nadväzujú na používanie populárnych papierových štítkov na nástenkách alebo používanie papierových flipchartov.   Používatelia môžu interaktívne a digitálne on-site alebo vzdialene zdielať  kreatívne nápady. myšlienky alebo riešiť problémy. Vizualizácia informácii vo väčšom pracovnom priestore je intuitívny spôsob ako môžu ľudia pracovať spoločne a Span softvér prispôsobuje  tento osvedčený spôsob digitálnemu veku.
Pomocou Nureva interaktívnej steny digitálne transformujete procesy vo firme pomocou svojich obľúbených nástrojov. Ešte k tomu aj zlepšíte vzdialenú spoluprácu s cloudovými funkciami, ktoré umožnia pracovať spolu ako keby ste boli v jednej miestnosti.
Predstavte si veľkú dotykovú stenu kde pracujete všetci spoločne – presne tak ako to vyhovuje Vášmu tímu, priestoru a procesom. Začnite spolupracovať rýchlo a jednoducho pomocou Vám známych nástrojov a prejdite z papierovej formy do digitálnej.

Možnosti inštalácie interaktívnej steny Nureva 

Interaktívna stena Nurera Span

E-book Firemná produktivita zdarma

Stiahnite si praktický e-book nielen o interaktívnej spolupráci