05 nov

Spustenie meetingu jedným kliknutím

Poznáte to. Pred začiatkom stretnutia nie vždy viete spustiť alebo nájsť potrebnú aplikáciu alebo nastaviť požadované rozhranie. A preto je tu aplikácia Quicklaunch.

Aplikácia Quicklaunch je jednoduché a bezpečné rozhranie pre zasadacie miestnosti, ktoré premení Váš interaktívny displej Avocor na riešenie, kde všetko spustíte jedným kliknutím. Quicklaunch je softvér a bezproblémovo sa integruje s existujúcim kalendárom spoločnosti Microsoft alebo Google a jediným kliknutím, spustíte rôzne programy/platformy. Kombinácia softvéru Quicklaunch a interaktívneho displeju Avocor poskytuje ideálny nástroj, ktorý pomáha zlepšiť komunikáciu naprieč celým tímom a posilňuje skupinovú spoluprácu. Obe riešenia sú sú úplne otvorené a prispôsobiteľné a umožňujú používateľom vytvárať ideálne prostredie pre spoluprácu.
Vytvorte si zasadaciu miestnosť pomocou Skype for Business, Google Hangouts, Go To meeting, WebEx, Zoom, Blue Jeans, Adobe Connect, Pexip, Simplicity, Skype, Skype Broadcast,FreeConferenceCall.com a ďalšie.Vytvorte interaktívny priestor s možnosťou pripojiť sa k viacerým typomstretnutí, spustenie aplikácií, spustenie webových stránok, prístup k vašim údajom a omnoho viac.

Jediným kliknutím
Pripojte sa k stretnutiam, spúšťajte aplikácie, spúšťajte webové stránky, sprístupnite svoje dáta a obsah alebo zdieľajte obrazovky všetko jedným dotykom.

Ďalšie aplikácie pre spoluprácu
Pridaná funkcia vrátane „dlaždicového zobrazenia“ s jedným dotykom  a webové aplikácie pre spoluprácu (Slack, Trello, Microsoft teams).

Rozšírená funkcionalita
Možnosti zahŕňajú ovládanie fotoaparátu, stolný dotykový displej, HDMI vstup, vstup pre bezdrôtový zariadenie, USB, spustenie Skype s jedným dotykom.

Jednoduché rozhranie
Spustite aplikácie, stránky, poštu, súbory a ďalšie pomocou jednoduchého rozhrania, ktoré je plne konfigurovateľné.

Funkcia obnovenia/resetu
Obnovte miestnosť do základného nastavenia alebo uzamknite obrazovku stlačením tlačidla aby ste mali všetko pripravené na Váš meeting.

Prispôsobiteľné používateľské rozhranie 
Rozhranie je plne prispôsobiteľné vrátane vlastných značiek tak, aby zahŕňali firemné logá, farby atď …

 

 

Zdielať článok