Predstavte si, že by ste mohli vymeniť Vaše tlačené plagáty a stojany vo firme za informačné panely, ktoré môžu byť neustále spravované centrálne Vašim tímom. Základným prvkom v každej sieti pre distribúciu multimediálneho obsahu je zariadenie schopné prehrať ho na pripojenej obrazovke. NovoDS dokáže nielen toto. Navyše obsah uchováva, aktualizuje podľa plánu, a prehráva podľa stanoveného plánu. Umožňuje nepretržitú a úspornú prevádzku bez potreby Vašej prítomnosti na mieste inštalácie. Všetko čo treba riadite na diaľku z pohodlia Vašej kancelárie.
Informačné elektronické panely sú efektívnym spôsobom pre podanie Vašich správ a informácií rýchlejšie, efektívnejšie a pohodlnejšie, ako pomocou ako pomocou klasických plagátov a násteniek.Použitím videa, animácií a textu vytvoríte aktuálny a pôsobivý obsah na pritiahnutie a udržanie pozornosti Vašich zákazníkov. Informačné elektronické panely marketingovým nástrojom na dosiahnutie ideálneho riešenie pre Vaše dynamické komunikačné potreby.

 

Základným prvkom v každej sieti pre distribúciu multimediálneho obsahu je zariadenie schopné prehrať ho na pripojenej obrazovke. NovoDS dokáže nielen toto. Navyše obsah uchováva, aktualizuje podľa plánu, a prehráva podľa stanoveného plánu. Umožňuje nepretržitú a úspornú prevádzku bez potreby Vašej prítomnosti na mieste inštalácie. Všetko čo treba riadite na diaľku z pohodlia Vašej kancelárie.

Jednoduché ma používanie, NovoDS je riešenie ponúkajúce pohodlie osviežujúci obsah prostredníctvom siete alebo pomocou pamäťovej karty microSD. Vďaka drag-and-drop customizovateľnej šablóne  a vysoko intuitívnym ovládaním playlistu, je to tak jednoduché, že aj netechnický zamestnanci sa budú cítiť ako doma. Zoznam aplikácií je nekonečný a riešenie je jednoduché.

 • Synchronizácia mediálneho obsahu automaticky zo vzdialeného úložiska (Dropbox, FTP, atď.)
 • 36 vstavaných šablón, možnosť si vytvoriť vlastné v priebehu chvíľky
 • Efektívne HTML5 vykresľovanie na podporu interaktívneho obsahu
 • Softvér pre správu v cene produktu
 • Aktualizácie cez LAN alebo WAN
 • Spravovanie a sledovanie stavu prehrávania z centrálneho počítača
 • Kompatibilný s operačnými systémami Windows® a Mac®
 • Rozvrhnutie playlistu na dennej, týždennej alebo mesačnej báze
 • Plug-and- play pre jednoduchú a inštaláciu a konfiguráciu vrátane zariadenia auto discovery
 • Ovládanie cez rozhranie RS-232 pre užívateľov externých zariadení
 • Bezpečnostný zámok Kensington pre zabránenie krádeže
 • Nízke náklady – žiadny licenčný poplatok a bezplatné aktualizácie softvéru

NovoDS cloud       

Pre vzdialené zariadenia a správu obsahu cez internet. Táto ľahko použiteľná cloudová služba umožňuje správcom, prispievateľom a dizajnérom spravovať zoznamy, nastavovať zariadenia, vytvárať účty používateľov a ďalšie odkiaľkoľvek s pripojením na internet. NovoDS je možné nasadiť ako verejný cloud alebo na vlastný server. Viac informácií na www.novods.com.

Cena produktu: od 440,-€ bez DPH

E-book Firemná produktivita zdarma

Stiahnite si praktický e-book nielen o interaktívnej spolupráci