Buďte produktívnejší so Smartmarkerom. Zvýšte efektívnosť a interaktívnosť Vašich stretnutí pomocou streamovania vašich poznámok v reálnom čase. Kamkoľvek idete, bez ohľadu na to, čo napíšete, s akýmkoľvek zariadením, ktoré používate, vy a váš tím môžete ľahko spolupracovať. Pomocou Smartmarker technológie v spojení s internetom ako efektívny komunikačný nástroj pre užívateľov, čo zvyšuje spokojnosť, šetrí čas a peniaze pre Vašu organizáciu a ukáže, čo je maximálna efektivita. Zachytávať a zdieľať myšlienky z bielej tabule, flipchartu, alebo inej popisovateľnej plochy priamo do Vášho telefónu, tabletu alebo notebooku.
Jednoducho umiestnite senzor na plochu, bezdrôtovo spárujte s Vašim zariadením a môžete zachytávať Vaše myšlienky na ploche až do 4,8m x 1,5m. Automaticky sa ukladá všetko čo napíšete a môžete streamovať vzdialeným účastníkom. Predstavte si skutočne flexibilné pracovné prostredie navrhnuté tak, aby pomohlo Vašim pracovným tímom spolupracovať a zdieľať myšlienky a informácie lepšie ako kedykoľvek predtým.

Cena produktu: od 720,-€ bez DPH

Zachytávanie Vašich poznámok z papiera
Píšte a kreslite prirodzene. Vyjadrite svoje nápady spôsobom, ktorý je pre vás zmysluplný. Všetko, čo píšete, je zachytené digitálne, uložené a organizované. Nástroj eBeam Smartpen sa dá použiť s akýmkoľvek papierom, takže nemusíte kupovať drahé špeciálne notebooky. Zdieľajte svoje kresby v reálnom čase s našou aplikáciou. Pripojení sa dokonca môžu zúčastniť tiež so zvolenými povoleniami. Alebo použite na chatovanie s vašim rukopisom pomocou preferovanej aplikácie na odosielanie správ.

Hocijaký kúsok papiera alebo poznámkového bloku
eBeam Smartpen je jediná vec, ktorú potrebujete na zachytenie Vašich poznámok do mobilu, tabletu alebo notebooku. Či už použijete poznámkový blok, zápaisník alebo len hárok papiera- všetko čo napíšete, snímač zachytí…

Ručne písaný chat alebo emaily
Pomocou programu eBeam Smartpen s klávesnicou Pen Talk môžete ručne zapísať do každej aplikácie všetko prirodzeným spôsobom, pričom zachováte konzistentný pracovný postup.

All-in -one riešenie (pero a stylus)
Smartpen obsahuje pero na spodnej strane nabíjacieho puzdra, ktoré možno použiť namiesto atramentového. To vám dáva možnosť používať Smartpen ako presný stylus na tablety alebo písať na akomkoľvek rovnom povrchu, aby ste nezaznamenali žiadne poznámky. Niekedy jednoducho nechcete nechať stopy po poznámkach.

Cena produktu: od 150,-€ bez DPH

eBeam Smartmarker

eBeam Smartpen

E-book Firemná produktivita zdarma

Stiahnite si praktický e-book nielen o interaktívnej spolupráci