Prezentovať bezdrôtovo z ktoréhokoľvek miesta v miestnosti. 4 ľudia súčasne sa môžu zúčastniť prezentácie, porady, atď. vedeného inštruktorom a v jeden čas zdielať, spolupracovať a riešiť  aktuálnu problematiku. Použitím bezdrôtového systému Solstice zabezpečiť informácie a možnosť zapojenia sa pre všetkých prítomných v miestnosti.

  • Pomocou bezdrôtovej technológie použiť ako efektívny komunikačný nástroj pre užívateľov, čo zvyšuje spokojnosť, šetrí čas a peniaze pre Vašu organizáciu a ukáže, čo je maximálna efektivita
  • Prenášač obrazu a zvuku je ideálnym zariadením pre  konferenčné, zasadacie miestnosti, kde každý prezentujúci má svoje zariadenie. Dokáže sa k nemu pripojiť až 64 zariadení súčasne a priamo zobrazovať
  • Účastníci schôdzky môžu komunikovať a zdieľať digitálny obsah prostredníctvom svojich PC, tabletov, smartfónov.

 

Od malých miestností až po veľké zasadačky – Solstice Pod je ideálne riešenie ako efektívnym spôsobom maximalizovať konektivitu, efektivitu a produktivitu – to všetko bez nutnosti prerobenia kabeláže.

  • Plná integrácia s Vašou existujúcou sieťou a kompatibilita so všetkými zariadeniami znamená, že všetci sa môžu pripojiť k stretnutiu.
  • Jednoduché manažovanie viacerých jednotiek Solstice Pod cez sieť a softvérové rozhranie Dashboard.
  • Spolupráca medzi účastníkmi na displeji, premiestňujte ich obrazovky, zobrazujte obrazovky ľubovoľného účastníka na displeji alebo kliknutím zobrazte všetkých obrazoviek účastníkov naraz.

V súčasnosti sa väčšina stretnutí začína tým, že sa vyťahujú káble, ovládače, zdieľanie obrazovky a nastavenia projektora. Nie s aplikáciou Solstice – všetko plne bezdrôtovo.

 

Jednoduchá aplikácia na ovládanie
Jednoduché pripojenie používateľov a poskytovanie najlepšieho možného zdieľania a ovládania. Aplikácia Solstice prispieva k jedinečnému používateľskému zážitku, ktoré účastníci stretnutia milujú.
Vedeli ste, že aplikácia Solstice je rovnaká na každom zariadení, čo prináša konzistentné skúsenosti pre rýchle prijatie používateľmi a väčšiu návratnosť investícií.

Bezpečná spolupráca aj pre hostí

Režim s dvojitou sieťou umožňuje bezpečnú spoluprácu medzi používateľmi v dvoch samostatných sieťach Wifi/Ethernet ako je  napríklad firemná a pre hostí.
Sieťová karty Solstice sú odlišné a umožňujú bez problémovú spoluprácu bez narušenia bezpečnosti akejkoľvek siete.

Produktová brožúra

E-book Firemná produktivita zdarma

Stiahnite si praktický e-book nielen o interaktívnej spolupráci