Prezentovať bezdrôtovo z ktoréhokoľvek miesta v miestnosti. 4 ľudia súčasne sa môžu zúčastniť prezentácie, porady, atď. vedeného inštruktorom a v jeden čas zdielať, spolupracovať a riešiť  aktuálnu problematiku. Použitím bezdrôtového systému NovoPro zabezpečiť informácie a možnosť zapojenia sa pre všetkých prítomných v miestnosti.

  • Pomocou bezdrôtovej technológie použiť ako efektívny komunikačný nástroj pre užívateľov, čo zvyšuje spokojnosť, šetrí čas a peniaze pre Vašu organizáciu a ukáže, čo je maximálna efektivita
  • Prenášač obrazu a zvuku je ideálnym zariadením pre  konferenčné, zasadacie miestnosti, kde každý prezentujúci má svoje zariadenie. Dokáže sa k nemu pripojiť až 64 zariadení súčasne a priamo zobrazovať
  • Účastníci schôdzky môžu komunikovať a zdieľať digitálny obsah prostredníctvom svojich PC, tabletov, smartfónov.

 

Cena produktu: od 590,-€ bez DPH

Od malých miestností až po veľké zasadačky je ideálne riešenie ako efektívnym spôsobom maximalizovať konektivitu, efektivitu a produktivitu bez nutnosti vo Vašej spoločnosti – to všetko bez nutnosti prerobenia kabeláže. Vyberte riešenie NovoPro ktoré Vám vyhovuje a splní Vaše potreby a uvidíte svet rozdielov.

  • Plná integrácia s Vašou existujúcou sieťou a kompatibilita so všetkými zariadeniami znamená, že všetci sa môžu pripojiť k stretnutiu.
  • Funkcia Wifi Hotspotu umožňuje pripojiť a spolupracovať hosťom priamo  bez nutnosti inštalovania softvéru do ich zariadení.
  • Integrácia v sieti a a široká škála bezpečnostných funkcií Vás upokoja a eliminujú potrebu drahých sieťových aktualizácií.

V súčasnosti sa zdá, že väčšina stretnutí sa začína tým, že sa vyťahujú káble, ovládače, zdieľanie obrazovky a nastavenia projektora. Nie s aplikáciou NovoConnect – plná bezdrôtová a „bezdriverová“ prevádzka, integrovaná podpora pre zdieľanie obrazovky a integrácia s projektormi znamenajú, že môžete začať bezodkladne.

NovoPro

E-book Firemná produktivita zdarma

Stiahnite si praktický e-book nielen o interaktívnej spolupráci